Інструменти доступності

У освіті

Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2022 року (ФОТО)

2022 07 04 vypusk 2022

Випуск 2022 року ввійде в історію. Зазвичай закінчення навчання – це свято, але цього року це свято затьмарене війною. Для України і для Кольчинської громади – це особливий випускний в умовах воєнного стану. Нажаль, цей навчальний рік був непростим для школярів та педагогів, а особливо – його закінчення. Віроломна війна змусила навчатися по-іншому, жити у нових реаліях. І сьогодні кожен відчуває на собі величезну відповідальність не лише за своє майбутнє, а і за майбутнє України.

Прощання з школою – традиційно емоційне свято – радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, однокласниками та вчителями, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

На початку липня на базі закладів загальної середньої освіти Кольчинської селищної ради відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам шкіл.

01 липня 2022 року вручення документів про закінчення школи пройшло у Верхньовизницькому та Пузняківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, а 02 липня – у Кольчинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Для більшості цьогорічних випускників завершення навчального року відбулось в онлайн форматі. Не винятком стали й учні закладів загальної середньої освіти Кольчинської громади.

Верхньовизницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів: Щасливої дороги вам, дорогі випускники! (фото)

Цьогоріч 75 випускників отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту. Як результат наполегливої праці, міцних знань, високого інтелекту та сили волі – 8 випускників нашої громади отримали  золоті медалі «За високі досягнення у навчанні». Традиційно були відзначені почесними грамотами і випускники, які протягом навчання проявили себе найактивнішими учнями, лідерами учнівського самоврядування.

У святково прикрашених залах та на шкільному дворі зібралися педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти Кольчинської громади, випускники, їхні батьки та гості. На урочистості завітали поважні гості: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхновизницького старостинського округу, Ольга Хохол, староста Пузняківського старостинського округу, священослужителі громади. Впродовж свята вже колишні учні дякували вчителям та керівництву закладів за отримані знання та підтримку. У свою чергу, вчителі, дирекція школи та гості привітали випускників з початком нового етапу їхнього життя.

Відповідно до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Кольчинської селищної ради від 15.02.2022 року №980 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської ТГ на 2022 рік» кожен випускник одержав сертифікат на премію у сумі 400 грн., а учні, які закінчили школу із золотою медаллю, одержали сертифікат на суму 1200 грн.

В особливий спосіб слід відзначити учнів, які закінчили школу із золотою медаллю – це троє учнів Верхньовизницької школи – Аліна Фаринич, Марія Петерлик, Крістіна Обіцька; четверо учнів Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Анастасія Русин, Вікторія Тягур, Каріна Шепа та внутрішньо переміщена особа – Мегі Лемонджава; одна учениця Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Євгенія Лучан.

Багато теплих слів лунало від селищного голови Миколи Дуб, який привітав випускників із закінченням школи, побажав їм наснаги збудувати таку країну, яка буде взірцем та мрією для всього світу, щоб усі починання та справи були сповнені новими яскравими враженнями, сподіваннями, цікавими знайомствами та успіхами та вручив кожному випускнику сертифікат на отримання премії.

Вітаємо випускників! Щасливої вам долі, подальших успіхів та здійснення мрій! Свято віримо у перемогу українського народу над російським агресором! Молимося за наших захисників! Пишаємося нашою Україною! Наближаємо нашу перемогу разом! Слава Україні! Героям слава! Мирного нам всім неба!


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук