У освіті

У Кленовецькому ЗДО відсвяткували випускний (ФОТО)

2
+2

Випускне свято в дитячому садку – це важлива подія не тільки для дітей, а й для їх батьків, адже це свято, де дітки прощаються з дитинством.

2022 06 28 vypusk klen zdo

28 червня 2022 року у Кленовецькому ЗДО Кольчинської селищної ради відбулося свято «Прощання з дитячим садочком», де 9 маленьких хлопчиків та 10 дівчаток попрощалися із стінами рідненького дитячого садочка.

На святі були присутні випускники, батьки, педагоги та поважні гості: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, які привітали дітей та їх батьків зі святом. Педагоги закладу підготували гарний та яскравий захід. Чарівні дівчатка у святкових сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки, адже вони так чекали та готувались до цього дня.

На святі випускники співали пісні про садочок, про Україну, розказували вірші, танцювали та жартували. Але найбільш хвилюючим та оригінальним був танець дівчаток з їхніми татами.

Батьки діток подякували колективу Кленовецького ЗДО за гарне та достойне виховання їх дітей та за те, що допомагали їхнім дітям кожного дня, крок за кроком, пізнавати навколишній світ і себе самого в ньому.
Свій перший свій випускний бал дітки не забудуть ніколи. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців закладу.

Наприкінці випускного свята кожна дитина отримала диплом випускника закладу дошкільної освіти, а Микола Васильович Дуб вручив вихованцям подарункові набори майбутнього першокласника.

Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Дитинство – найбезтурботніший, щасливий час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми повертаємося подумки в дитинство і думаємо – який же це щасливий світ! Тож нехай у кожного сьогоднішнього випускника у дорослому житті обов’язково здійсниться дитяча мрія.


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук