Інструменти доступності

У освіті

У Верхньовизницькому ЗДО відбувся випускний бал (ФОТО)

2022 06 28 vypusk vvyzn zdo

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

28 червня 2022 року в актовій залі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів гарно та урочисто пройшло прощання з Верхньовизницьким дитсадком.  Зусиллями педагогічного колективу закладу освіти організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається всім присутнім надовго та залишить добрі спогади.

Тринадцять випускників, які урочисто ввійшли до яскраво прикрашеної, святкової зали, були дуже гарні і щасливі. Під час свята маленькі вихованці показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Багато  хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне - активних дітей,  які мають свої мрії і уподобання.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулися Микола Дуб, селищний голова, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинсього округу, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Анжела Пуглива, директор Верхньовизницького ЗДО, які  побажали діткам мирного неба, успіхів, здоров’я, здійснення мрій, успішного навчання в школі та  вручили кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка та подарункові набори для майбутнього першокласника.

Всі присутні  на заході  отримали  багато позитивних емоцій  та гарний настрій.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників закладів дошкільної освіти  із ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба.


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук