У освіті

Прощання з дитячим садочком - випускний у Кольчинському ЗДО №1 (ФОТО)

0

2022 06 24 vypusk kolch zdo1

24 червня 2022 року Кольчинський ЗДО №1 святкував особливе свято "Прощання з дитячим садочком". На святі були присутні батьки, бабусі, педагоги, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли розділити радість вихованців закладу – майбутніх школяриків, а саме 15 дівчаток та 20 хлопчиків. Дітки разом з своїми наставниками підготували змістовну концертну програму. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, пісня, танець, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Розділили радісне свято з випускниками садочку Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради та селищний голова Микола Дуб, які привітали дітей та їх батьків зі святом. Завершуючи урочистості Микола Васильович вручив кожному випускнику дипломи про закінчення закладу дошкільної освіти, подарункові набори шкільного приладдя та дав настанови майбутнім школярам.

Щира подяка та низький уклін усім працівникам закладу освіти за невтомну працю, любов до дітей, за непохитну віру у кожну дитину, розуміння та підтримку.

Дорогі випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Мирного неба, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення та віри в краще майбутнє нашої України!


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук