У освіті

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Кольчинській громаді (ФОТО, ВІДЕО)

3
+2
1

2022 06 01 den zakhystu ditei

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Основним акцентом Міжнародного дня захисту дітей у 2022 році є проблема дітей, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україні та змушені були покинути власні домівки, залишилися без піклування батьків або живуть в неблагополучних сім'ях.

Цьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану, тому особлива увага звернена на дітей внутрішньо переміщених осіб. Так на передодні Дня захисту дітей працівниками закладів культури Кольчинської громади було проведено майстер-класи з розпису пряників для 38 дітей внутрішньо переміщених осіб, які проживають на базі Верхньовизницького та Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

2022 06 01 fb1

2022 06 01 fb2

1 червня у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей біля стели Покрови Пресвятої Богородиці смт Кольчино проведено спільний молебень за світле, мирне майбутнє дітей, за участі священослужителів, керівників та працівників закладів освіти, культури, учнів та дітей закладів освіти Кольчинської громади, представників апарату Кольчинської селищної ради та мешканців населених пунктів.

Із словами вітання до всіх присутніх звернувся селищний голова, Микола ДУБ, який заначив, що в цей нелегкий час, всі наші думки, бажання та мрії про найшвидше припинення війни в нашій країні та перемогу, піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави – саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Порадували всіх присутніх виступи вихованців Кольчинського ЗДО №1, учнів Кольчинського, Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Кленовецької гімназії та аматорів сцени закладів культури Кольчинської громади.

Діти – це наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій, і саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство.

Щиро бажаємо дорогим нашим маленьким друзям та їхнім батькам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, сяючих посмішок, сімейного затишку, мріяти та любити Україну! Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Слава Україні! Слава нашим захисникам, які оберігають та віддають своє життя за нас та наших дітей!


Переглянути весь
ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук