Інструменти доступності

У освіті

Великдень єднає (ФОТО)

2022 04 26 velykden

Великдень – це одне з найбільших свят у світовій історії і головне ​​у році для всіх православних християн. Цього року вперше з часів незалежності всі українці відзначають Воскресіння Господнє в умовах війни.

З 24 квітня Кольчинська громада наповнилась атмосферою Великодня і всі мешканці змогли зустріти Великдень у своїх домівках зі своїми рідними людьми та за святковим столом. Проте не усі українці мали таку змогу, адже багато хто з них зараз перебуває не на рідній землі, тікаючи від війни.

Так на базі закладів освіти Кольчинської громади та Кольчинського територіального центру надання соціальних послуг проживає 447 внутрішньо переміщених осіб, яких забезпечено безкоштовним житлом та триразовим гарячим харчуванням.

Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє. З ініціативи селищного голови Микола Дуб працівники закладів освіти та мешканці Кольчинської громади вирішили подарувати цим людям частинку родинного затишку і тепла, відчуття свята і перемоги.

Висловлюємо щирі слова подяки усім колективам закладів освіти та громадянам, котрі допомогли зібрати Великодні кошики для внутрішньо переміщених осіб, а особливо вдячні за благословення і освячення святкових продуктів священослужителям громади.

Свято Великодня має об'єднати у святкуванні всі куточки країни, бо ми всі – Україна.

У цей важкий для нашої країни час, вітаємо всіх з Великодніми святами, бажаємо миру, добра, злагоди, спокою, благополуччя, здоров’я і процвітання нашій країні. Нехай ангели оберігають нас від всіх негараздів. Нехай думки наші будуть світлими, даруймо один одному увагу і турботу, віримо в перемогу України. Нехай Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші міста і села, життя кожного воїна і українця! Молімося і пам’ятаймо, що Бог – на стороні правди та справедливості. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Інші статті до теми:

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів


У Верхньовизницькому ЗДО:


У Кленовецькій ПШ:


У Кленовецькій гімназії

2022 04 26 kl gimnpng


У Кленовецькому ЗДО

2022 04 26 kl zdo


У Кольчинському ЗДО №2


У Кольчинському ЗДО №1


 У Кольчинському ЗЗСО: Відзначаємо Великдень разом!

2022 04 26 kol zzsopng

 

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук