Оголошення

До уваги мешканців Кольчинської ТГ: комендантська година!

2
+2

2022 04 23 комендант голосіння

Шановні мешканці Кольчинської територіальної громади!

Задля забезпечення безпеки й захисту регіону, на території Закарпатської області у пасхальну ніч буде діяти

комендантська година з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня!

24 квітня, віряни святкуватимуть одне з найбільших християнських свят – Воскресіння Христове. Традиційно, у Великодню ніч в храмах відбуваються богослужіння та освячення великодніх кошиків. Нажаль, ворог відмовився від Великоднього перемир’я, але не відмовився від атак та терористичних актів на території України.

Повага до церков і святинь у нього теж відсутня. За наявною розвідувальною інформацією окупанти планують у Великодню ніч провокації та ракетні обстріли, зокрема храмів по усій території України, що може призвести до масових жертв. Ворог має на меті посіяти паніку й дестабілізувати ситуацію. Тому, на Закарпатті радою оборони області прийняте рішення №23 від 23 квітня 2022 року "Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави"Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави", яким введено комендантську годину у Великодню ніч, під час якої забороняється перебувати у громадських місцях. 

Переконливо просимо всіх поставитися з розумінням до тимчасових обмежень конституційних прав і свободи людини та громадянина,  а також тимчасових обмежень прав і законних інтересів юридичних осіб, якими вважаються храми на території Кольчинської ТГ, зокрема.

Пасхальна Служба Божа. Освячення пасок

Настоятелі всіх храмів на території Кольчинської ТГ ознайомлені із терміном коменданської години, яку неухильно повинні дотримуватися всі без винятку. Для того, щоб мати змогу здійснити Пасхальну Службу Божу та освятити паски, окремими настоятелями подані графіки Служб:

hkts pokrovy kolchyno

Греко католицька парафія Покрова Пресвятої Богородиці, смт Кольчино.
о. Михайло Федькович

24 квітня 2022р.:

  • 06.00 - Воскресенський ранок
  • 07.30 - Служба Божа, освячення пасок
 hkts sv petra ipavla shelestovo

Греко католицька парафія св. верх. ап. Петра і Павла, смт Кольчино (Шелестово).
о.Василь Реміцький.

24 квітня 2022р.:

  • 06.00 Воскресенський ранок
  • 07.30 Служба Божа, освячення пасок
hkts triitsa klenovets

Парафія Пресвятої Трійці, с.Кленовець
о.Ярослав Долгош

24 квітня 2022р.:

  • 05.00 - Пасхальна Утреня Служба Божа, освячення пасок
 

Парафія Успіння Святої Анни, с.Лісарня.
о.Ярослав Долгош

24 квітня 2022р.:

  • 08.30 - Пасхальна Служба Божа, освячення пасок
 

Парафія Рождества Пресвятої Богородиці; с. Верхня Визниця
о.Ярослав Долгош

24 квітня 2022р.:

  • 09.00 - Пасхальна Служба Божа, освячення пасок
 

Парафія Верховних Апостолів Петра і Павла, с. Тростяниця.
о.Андрій Проньо

24 квітня 2022р.:

  • 05.00 - Пасхальна Утреня Служба Божа, освячення пасок
 

Парафія Христа Царя, с. Крите.
о.Андрій Проньо

24 квітня 2022р.:

  • 06.00 - Пасхальна Утреня Служба Божа, освячення пасок
 

Парафія Пророка Іллі, с. Грабово.
о.Андрій Проньо

24 квітня 2022р.:

  • 09.00 - Пасхальна Утреня Служба Божа, освячення пасок

Прихожанам всіх інших храмів, графіки яких відсутні у публікації, рекомендуємо зв'язуватися й уточнювати час Служби Божої та освячення пасок із настоятелями цих храмів.


Комендатська година та інші обмеження, передбачені статтями 30-34, 38, 39, 41-44, 53 Конституції України у зв'язку із впровадженням воєнного стану в Україні, який продовжений до 25 травня 2022 року.

Дотримуйтесь правил комендантської години, яка передбачає заборону перебування на вулицях та в інших громадських місцях осіб, а також рух транспортних засобів! При нагальній потребі щодо переміщень за межами оселі під час комендантської години, обов'язково беріть із собою паспорт громадянина України, який засвідчуватиме вашу особу та місце проживання.

Дозволяється перебування на території Закарпатської області у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб та рух транспортних засобів Збройних Сил, Держспецтрансслужби, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, Закарпатської обласної прокуратури, Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук