Інструменти доступності

Оголошення

До уваги абонентів КП Міськводоканал: про борги та переукладання договорів

2022 04 16 ogoloshennia kp miskvodokanal

Шановні мешканці Кольчинської територіальної громади, які є абонентами комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради!

Доводимо до вашого відома, що на території ТГ Кольчинської селищної ради на обліку відділу реалізації КП «Міськводоканал» ММР знаходиться 337 абонентів, що отримують послуги по водопостачанню та водовідведеннню. Станом на березень 2022 року за надані послуги заборгованість абонентів від нашої громади перед «Місьководоканалом» склала майже пів мільйона гривень, а саме - 474 тис.грн!

Водночас, нагадуємо, що згідно рішення сесії Мукачівської міськради №319 від 29.04.2021 р. визначено, що 3 01  травня 2021 р. виконавцем послуг у сфері централізованого водопостачання та водовідведення стає КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради, а тому всім абонентам необхідно терміново переукласти договори із підприємством

КП «Міськводоканал» ММР звернувся у Кольчинську селищну раду із проханням вирішити питання недоотримання коштів від мешканців Кольчинської ТГ за надані послуги, що, в свою чергу, погіршує фінансовий стан та збільшує борги за несплату податків підприємством за користування землею, що належить Кольчинській селищній раді. Таким чином, для всіх нас повинен бути очевидним факт, що своєчасна плата чи боргування за надані послуги не лише «Міськводоканалом», а й будь-якими іншими підприємствами, має тісний взаємозв’язок із рівнем якості послуг та нашого добробуту, в цілому

У зв’язку із цим, Кольчинська селищна рада просить мешканців вулиць Виноградна, Дачна, Садова, що у с.Коноплівці, мешканців вулиць Залізнична, Корятовича, Латорична, Фрідяшівська, що у смт Кольчино ТЕРМІНОВО:

  • погасити заборгованість перед КП «Міськводоканал» ММР за надані послуги водопостачання та водовідведення;
  • переоформити договори з КП «Міськводоканал» ММР по наданню послуг з водопостачання та водовідведення.
© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук