У Кольчинській громаді створено мурал НАШЕ КОРІННЯ - НАША МІЦЬ (ФОТО, ВІДЕО)

8
+7
1

2022 04 07 mural

42-ий день війни в Україні.

Завершено роботу над муралом на одній із стін багатоповерхівок смт Кольчино, представленим в українській тематиці та в національних кольорах, талановитим подружжям - Кінги Кізман та Степана Гуранича.

В основу муралу лягла символіка українського народу. На тлі державного прапору України зображена КАЛИНА – символ мужності та героїзму людей, котрі проливають кров у боротьбі із запеклим ворогом за рідну Батьківщину, символ рідної землі, отчого краю, батьківської хати.

ВИНОГРАДНІ ГРОНА уособлюють радість, пов'язану із створенням сім'ї, шлюбом. Орнамент «сад-виноград» символізує життєву ниву, де чоловік виконує роль засівника, а жінка, котра ростить та плекає родинне дерево є берегинею тієї ниви.

У центрі (всередині) композиції зображене ДЕРЕВО ЖИТТЯ, вписане в коло. КОЛО – це знак СОНЦЯ та гармонії. ДЕРЕВО ЖИТТЯ має могутні коріння, які символізують силу УКРАЇНСЬКОГО РОДУ та незламний його ДУХ. СТОВБУР – символізує земне існування людей.

На стовбурі зображена ЦЕРКВА св.Петра і Павла XV століття с.Шелестова, яка є продовженням таїнств воплочення Божого Сина у часі та просторі: йдеться про єдність і зв'язок спасенного людства з Пресвятою Трійцею.

В центральній частині крони дерева вписаний ТРИЗУБ, який є символом Триєдинства Всесвіту (Пресвятою Трійцею), а також є Українським національним символом – Державним Гербом України. Це образна модель гармонійного поєднання Всесвіту та єства людинии, яка знаменує три фундаментальні основи світу. ДЕРЕВО ЖИТТЯ квітне беззупинно, тому крону завжди прикрашають пишні барвисті квіти. Кожна з квіток – це різномаїття етапів людського життя. Поруч з ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ зображені два світлих Духи-Охоронці у вигляді ГОЛУБІВ, які кружляють над деревом.

Щиро дякуємо всім хто долучився до створення муралу «Наше коріння – наша міць».


До теми:

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук