Оголошення

Відкрите звернення Миколи Дуба, голови Кольчинської селищної ради до голів Закарпатської ОВА, облради, Мукачівської РВА, т.в.о голови Мукачівської райради, благодійних організацій та волонтерів

1
+1

2022 04 05 vidkryte zvernenna

У цей тяжкий воєнний час ми звертаємося до голови Закарпатської ОВА Микити В., голови Закарпатської облради Чубірко В., голови Мукачівської РВА Токаря Е., т.в.о. голови Мукачівської райради Тарабія Р., а також до благодійних організацій, волонтерів з проханням про допомогу!

Наша Кольчинська об’єднана територіальна громада ще в перші дні війни прихистила і забезпечила всім необхідним понад 250 постраждалих від війни родин, які були переміщені з тимчасово окупованої території України, а також з території, на якій проводяться бойові дії. Ми надали їм житло. З перших днів їхнього перебування ми забезпечуємо для цих людей і повноцінне харчування, але наші фінансові можливості вже майже вичерпалися.

Стривожені ситуацією, звертаємося до Вас з проханням надати нам допомогу для забезпечення повноцінного харчування людей, Ми гостро потребуємо Вашої допомоги, без Вашої підтримки у цей складний час не зможемо і надалі допомагати цим людям.

Просимо відгукнутися на наш заклик! Ваша допомога життєво необхідна для нас!

З повагою голова
Кольчинської селищної ради
Микола Дуб

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук