Інструменти доступності

Оголошення

Відкрите звернення Миколи Дуба, голови Кольчинської селищної ради до голів Закарпатської ОВА, облради, Мукачівської РВА, т.в.о голови Мукачівської райради, благодійних організацій та волонтерів

2022 04 05 vidkryte zvernenna

У цей тяжкий воєнний час ми звертаємося до голови Закарпатської ОВА Микити В., голови Закарпатської облради Чубірко В., голови Мукачівської РВА Токаря Е., т.в.о. голови Мукачівської райради Тарабія Р., а також до благодійних організацій, волонтерів з проханням про допомогу!

Наша Кольчинська об’єднана територіальна громада ще в перші дні війни прихистила і забезпечила всім необхідним понад 250 постраждалих від війни родин, які були переміщені з тимчасово окупованої території України, а також з території, на якій проводяться бойові дії. Ми надали їм житло. З перших днів їхнього перебування ми забезпечуємо для цих людей і повноцінне харчування, але наші фінансові можливості вже майже вичерпалися.

Стривожені ситуацією, звертаємося до Вас з проханням надати нам допомогу для забезпечення повноцінного харчування людей, Ми гостро потребуємо Вашої допомоги, без Вашої підтримки у цей складний час не зможемо і надалі допомагати цим людям.

Просимо відгукнутися на наш заклик! Ваша допомога життєво необхідна для нас!

З повагою голова
Кольчинської селищної ради
Микола Дуб

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук