Оголошення

Кольчинська селищна рада переконливо прохає: сплатіть за послуги вивезення побутових відходів!

3
+3

2016 09 02 AVEЖити в чистоті це погано?!

Завдяки ТОВ "АВЕ Мукачево", яке здійснює систематичне вивезення побутових відходів із дворогосподарств, комунальних установ та підприємств, у населених пунктах Кольчинської селищної ради, довкілля не потерпає від великої кількості стихійних сміттєзвалищ, які влаштовують громадяни із низькою соціальною відповідальністю. Також додамо, що в цей непростий воєнний час, коли лунають повітряні тривоги, відбуваються перебої у постачанні палива, різко збільшилася кількість населення у наших населених пунктах, АВЕ не допускає накопичення відходів у домогосподарствах та організаціях, які обслуговуються за договорами.

Робота підприємства ускладнюється ще й тим, що воно змушене працювати в борг – через хронічну заборгованість немалої кількості абонентів у населених пунктах Кольчинської ТГ, зокрема. Адже, сміттєвози не можуть телепортуватися суто до тих клієнтів, які своєчасно сплачують за вивіз сміття, а через велику інтенсивність роботи, не можуть поадресно моніторити боржників і тому змушені забирати сміття від усіх господарств, які виставляють свої сміттєбаки згідно графіка.

Ніхто не заглядає у кишені нашим громадянам, але коли аналізувати списки боржників, то часто складаються неприємні враження від того, що окремі дворогосподарства чи квартири, в яких працевлаштовані, практично, всі дорослі члени сім'ї, мають доходи від власного бізнесу чи систематично отримують заробітну плату, дозволяють собі боргувати від кількох місяців – аж до кількох років! Водночас, окремі громадяни, які проживають лише на пенсію, сплачують вправно й часто – на кілька місяців наперед.

Багато хто сильно переймається тим, щоб вчасно отримувати заробітну плату, сильно обурюється через її можливу заборгованість чи розміри, правдами і не правдами вишуковує для себе всеможливі соціальні пільги, але, чомусь водночас, вважає за непотрібне перейматися своїми власними боргами перед іншими. А ми всі повинні пам'ятати, що будь-які послуги не падають з неба, за них необхідно також платити. Бо ці надходження, окрім прибутків підприємства, складають ще й заробітну плату його працівників та інші видатки – податки, ліцензування, арендування, модернізація та підтримання сервісу в актуальному стані тощо. 

Кольчинська селищна рада щиро вдячна громадянам за належне ставлення до добробуту та довкілля населених пунктів в яких проживаємо МИ З ВАМИ ТА НАШИМИ ДІТЬМИ. Своєчасний розрахунок за послуги AVE залишає наше сумління чистим.

На превеликий жаль, станом на сьогоднішній день, на території неселених пунктів Кольчинської селищної ради склалася велика загальна заборгованість перед ТОВ "АВЕ Мукачево", яка призведе до припинення забору побутових відходів від мешканців та організацій даних населених пунктів. Ось, лише окремі витяги зі звіту по заборгованості абонентів ТОВ "АВЕ Мукачево" станом на 28 березня 2022 року (заборгованість окремого абонента від 101 грн.):

Населений пункт Кількість абонентів-боржників Загальна заборгованість, тис.грн. 
Кольчино 394  295,457 тис.грн 
Кендерешів  55  38,915 тис.грн
Кленовець  114  64,627 тис.грн
Жборівці  25  16,070 тис.грн
Верхня Визниця  99  60,794 тис.грн
Лісарня / Майдан  16  8,490 тис.грн
Пузняківці  75  60,654 тис.грн

Таким чином, станом на вказану дату, по Кольчинській ТГ загальна заборгованість становить більше, ніж... півмільйона гривень! У тому числі:

  • по Кольчину, Кендерошову, Кленовцю та Жборівцям 588 абонентів заборгували 415 тис.грн, що становить 75% від загальної плати всіх абонентів у вказаних населених пунктах
  • у Верхньовизницькому старостинському окрузі 115 абонентів заборгували майже 70 тис.грн – 61% від загальної плати всіх абонентів сіл даного старостинського округу
  • у Пузняковецькому старостинському окрузі 75 абонентів заборгували більше, ніж 60 тис.грн – 53% від загальної плати всіх абонентів сіл даного старостинського округу

У відповідності до ст.15 ЗУ "Про відходи" громадяни України, іноземці та особи без громадянства зобов'язані вносити в установленому порядку плату за користування послугами з вивезення побутових відходів.

Кольчинська селищна рада переконливо просить розрахуватися із боргами за послуги вивезення сміття із ваших осель – В ЯКНАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН. Як нам так і всім сумлінним громадянам дуже прикро, що через борги окремих жителів порушується взаємовигідна співпраця із ТОВ "АВЕ Мукачево", яка дозволяє тримати в чистоті наші населені пункти.

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук