Кольчинська ТГ сьогодні

Кольчинська ТГ дякує БФ НАДІЯ МИЛОСЕРДЯ за таку потрібну допомогу!

2
+2

2022 03 16 gum dopomoga

З перших днів війни у Кольчинській ТГ знаходять прихисток внутрішньо-переміщені особи, які були змушені поспіхом покидати свої домівки, все своє майно, що нещадно бомлять та нищать російські фашисти.

Кольчинська селищна рада прийняла вже значну кількість вимушених переселенців - як у приватному секторі, базах відпочинку так і в комунальних закладах. Для того, щоб надати нашим співвітчизникам прихисток у теплі, із ліжком та їжею, вся наша громада спільними зусиллями віднаходила та віднаходить потрібні ресурси - лежаки, матраси, постільну білизну, ковдри, їжу, гігієнічні засоби та багато чого іншого, що дозволяє створити мінімальні комфортні умови.

На допомогу Кольчинській селищній раді у такій важливій справі приходять як окремі громадяни так і підприємства та різні організації.

Ось і сьогодні, Закарпатський обласний благодійний фонд "Надія милосердя", керівником якої є Порохнавець Василь Михайлович, надіслав нам велику кількість гуманітарної допомоги - ковдри, рушники, постільну білизну та інші засоби для сну, а також дитячий одяг та іграшки.

Ця допомога нам зараз дуже потрібна, за що ми щиро вдячні! Адже, завдяки ній ми зможемо облаштувати додакові спальні місця, що не можна було організувати через брак відповідних матеріальних ресурсів.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук