Інструменти доступності

У освіті

Вітаємо Андрія Гусеницю - переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

2022 01 31 peremozhets

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу.

21 січня 2022 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ етап учнівської олімпіади з історії.

У олімпіаді взяли участь 88 учнів 8 – 11 класів закладів освіти Закарпатської області. Перемога в олімпіаді – це завжди величезна праця учня та його наставника.

Приємно відзначити, що відповідно до рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії від 27 січня 2022 року «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії» учень 10 класу Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гусениця Андрій Андрійович посів почесне ІІІ місце.

РІШЕННЯ ОРГКОМІТЕТУ ТА ЖУРІ ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Щирі вітання та подяка Гусениці Андрію за високу результативність та гідну презентацію громади на рівні області, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителю історії Дудинець Ганні Василівні, яка підготувала переможця ІІІ етапу олімпіади. Висловлюємо слова вдячності адміністрації Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Бажаємо натхнення, успіхів, подальших перемог та гарних результатів!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук