Інструменти доступності

Вітання

З Ювілеєм, Миколо Васильовичу!

2022 01 24 z iuvileem dub

24 січня особливий день, ознаменований прекрасним ювілеєм – золотим 65-літтям, яке відзначає справжній лідер Кольчинської територіальної громади, політичний і громадський діяч, мудрий керівник і досвідчений фахівець, добрий друг і колега, меценат і непересічна особистість, голова Кольчинської селищної ради –

Микола Васильович Дуб.

Уся наша територіальна громада і дружній колектив Кольчинської селищної ради щиро вітають Вас з ювілейним Днем народження, шановний Миколо Васильовичу! Цей ювілей – не просто подія у Вашій книзі життя, а ще один привід для колег і односельчан висловити вдячність за ті позитивні зміни, які відбулися у нашій громаді за час Вашої роботи на посаді селищного голови. Адже свій талант і досвід керівника, високопрофесійні знання Ви віддаєте справі розвитку рідної громади, а притаманні Вам далекоглядність, широка ерудиція та висока професійна майстерність у тісному поєднанні з добротою душі, людяністю забезпечили Вам повагу серед друзів, колег, жителів. Ваші визначні здобутки у громадській та політичній діяльності, непересічні професійні якості, багатий досвід керівної та організаторської роботи здобули широке визнання та заслужений авторитет не тільки на теренах Кольчинської громади, а й на всій нашій прекрасній Срібній землі.

У цей день, шановний Миколо Васильовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я та невичерпної життєвої енергії, довгих щасливих років життя, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай і надалі Ваша потужна енергія, як магніт, притягує успіх, добробут і процвітання, а життя дарує тільки добрі, світлі і яскраві фарби! Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого життєвого успіху! Божого благословення Вам на многая і благая літ!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук