Інструменти доступності

Відзначення

З Ювілеєм, Василю Васильовичу!

2022 01 23 z iuvileem gaboda

23 січня, у ці морозні зимові дні, надсилаємо теплі сердечні вітання з нагоди прекрасного 50-літнього ювілею

Василю Васильовичу ГАБОДІ,

заступнику голови Кольчинської селищної ради по виконавчій роботі, мудрому професіоналу своєї справи та надійному колезі, дбайливому і турботливому сім’янину, чудовій людині з активною громадянською позицією.

Шановний Василю Васильовичу, щиро бажаємо Вам життєвої наснаги і подальших професійних успіхів, особистих досягнень та сімейного добробуту! Нехай міцне здоров’я завжди буде запорукою Вашої невичерпної енергії, а доля береже від будь-яких негараздів! Бажаємо Вам завжди залишатися цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим – таким, яким оточуючі бачать Вас кожен день! Ваша відданість спільній справі забезпечує успішну реалізацію планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість знаходять відгук у серцях колег та односельчан. Хай і надалі Ваша наполеглива праця буде плідною та змістовною, розпочаті справи принесуть вагомі внески у розвиток нашої Кольчинської громади, а успіхи завжди йдуть поряд з особистим щастям.

Добро і щастя нехай щедро посилає Вам милосердний Господь, тепло і затишок родинної оселі завжди надійно захищають Вас на життєвому шляху, а повороти долі неодмінно відкривають нові обрії майбутніх перспектив!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук