Кольчинська ТГ сьогодні

Фестиваль колядок та вертепних дійств «Різдвяна зірочка» серед закладів освіти Кольчинської громади (ВІДЕО, ФОТО)

9
+9

2022 01 11 rizdv zirochka

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки, щедрівки. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу.

З метою збереження і розвитку різдвяних традицій, піднесення духовно-культурного рівня учнів, підвищення ролі народної творчості у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління, відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 25.12.2021 року № 149-02-4/1 «Про проведення фестивалю колядок, вертепних дійств «Різдвяна зірочка», відділ освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради 11 січня 2022 року організував та провів у затишній актовій залі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів фестиваль колядок та вертепних дійств «Різдвяна зірочка».

На святі були присутні: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, Ольга Хохол, староста Пузняковецького старостинського округу, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Марія Окс, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, директори закладів загальної середньої освіти, заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи, педагоги, учні, батьки – усі не байдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій зібралися, щоб разом заколядувати, поспілкуватися і відчути дух єднання, взаєморозуміння та гармонії.

У фестивалі взяли участь учнівські колективи Верхньовизницького, Кольчинсього, Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Кленовецької гімназії, Кленовецької та Критенської початкових шкіл.

Слід відзначити, що педагоги та учні Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів підготували цікавий та змістовний сценарій фестивалю, захоплювали своїм артистизмом ведучі заходу.

Зі словами вітання до присутніх звернувся Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, який привітав учасників заходу з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, миру, добра, щастя, успіху та благополуччя в родинах.

Урочисто, піднесено, велично, натхненно лунали колядки та щедрівки по черзі від учасників фестивалю. А сценарії вертепних дійства наблизили біблійну історію про народження Ісуса Христа до українських реалій, вони увібрали в себе український колорит й відобразили специфіку нашого народного побуту та менталітету. На фестивалі панувала тепла родинна атмосфера. Діти своїми дзвінкими голосами прославляли народження Ісуса Христа. Кожен колектив продемонстрував знання звичаїв та традицій пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового.

Гучними оплесками, радісними посмішками зустрічали та проводжали глядачі всі учнівські колективи закладів освіти Кольчинської громади.

На завершення свята Микола Дуб, селищний голова та Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради щиро подякували учасникам фестивалю за подарований чудовий настрій та приємні враження, за збережені народні традиції та звичаї українського народу, долучення до колядування та нагородили всіх учасників фестивалю грамотами Кольчинської селищної ради.

Завершився фестиваль спільним виконанням учасників та глядачів колядки «Коли звізда ясна».

Сподіваємось, що попри складні обставини, які склались не тільки в Україні, а в усьому світі, фестиваль «Різдвяна зірочка» надихне і покращить настрій, а почуття Різдвяного дива запанує у серцях кожного, об’єднавши усіх в одну велику дружню родину. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у фестивалі.

Вітаємо із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим!


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук