Вітання

Щасливого Різдва! Merry Christmas!

1
+1

2021 12 25 z rizdvom

Шановні краяни! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю всіх наших односельчан, що святкують світле свято Різдва Христового за західною римо-католицькою християнською традицією.

Сьогодні для Вас на зимовому на небі з'явиться найяскравіша Зоря, яка ознаменує завершення благословенного Адвента і осяє радістю Божої Любові усіх тих, хто трепетно і вірно очікував на свято Різдва Христового! Це найвеличніше із всіх християнських свят відкриває нам чудо народження Месії, чудо Божого Благословіння і спасіння. Нехай Різдво стане тим радісним часом, коли у мирі і благополуччі всі родини славитимуть Добру Новину - народження Ісуса Христа!

Від усього серця бажаю міцного здоров'я, добробуту і злагоди, любові і процвітання Вам і Вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії, Господь почує Ваші молитви і здійснить усі бажання, виправдає найкращі надії і прагнення! Гарних Вам та радісних свят і нехай світло Різдвяної Зорі береже Ваші душі протягом усього Нового року! Нехай новонароджений Спаситель благословить Вас, щоб дзвінка різдвяна колядка гомоніла скрізь по нашому рідному краю і також по всій Україні, по всьому світу!

В святвечір засяють Різдвяні вогні!
Бажаю добробуту Вашій сім’ї!
Бажаю натхнення, любові і миру,
Бажаю здоров'я і щастя без міри,
Щоб рік, що настане, був кращим за всі,
Вам злагоди в домі і в справах усіх!
Щастя всім, радощів та благополуччя!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук