Новини селищної ради

Конкурс на посаду директора Критенської початкової школи (ФОТО, ВІДЕО)

4
+4

2021 12 21 konkurs

У зв’язку зі створенням Критенської початкової школи відповідно до рішення 13 сесії 8 скликання від 11.11.2021 року № 807 «Про створення Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області та затвердження статуту Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області», 21 грудня 2021 року у залі Кольчинської селищної ради проведено конкурс на посаду керівника Критенської початкової школи Кольчинскої селищної ради Мукачівського району Закарпатської області. Згідно протоколу засідання конкурсної комісії від 07.12.2021 року №3 до конкурсу допущено Хохол Марину Сергіївну, яка згідно вимог Положення подала документи на розгляд конкурсної комісії, з метою взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Критенської початкової школи.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Критенської початкової школи Кольчинскої селищної ради Мукачівського району Закарпатської області переможцем конкурсу визнано Хохол Марину Сергіївну та рекомендовано голові Кольчинської селищної ради Дуб М.В. призначити Хохол М.С. на посаду директора Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, уклавши контракт на два роки.

Бажаємо Марині Сергіївні успіхів, легко вирішувати будь-які завдання, натхнення на нові досягнення та гарних результатів у роботі.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук