Вітання

З Днем Святого Миколая!

3
+3

2021 12 18 sv mykolai

Шановна Кольчинська об'єднана територіальна громадо! Дорогі земляки!
Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Це світле й веселе зимове свято стало символом доброти і милосердя, християнської віри і надії, дитячої радості і солодких подарунків! Усі ми плекаємо прекрасні традиції українського народу поваги і пошани до Святого Миколая та його діянь, що і нас надихають на добрі справи та благодійні вчинки. Це свято, коли у серцях дорослих прокидається віра у дива, а головне – бажання творити їх за прикладом Святого Миколая!

Сердечно вітаю жителів Кольчинської об’єднаної територіальної громади з Днем Святого Миколая! Всім бажаю достатку, затишку й душевного сімейного тепла, хай Святий Миколай освятить Ваші родини своєю ласкою і благословить міцним здоров'ям та щирою любов'ю, злагодою та добробутом!
Найтепліші вітання надсилаємо на адресу всіх іменників, тих, хто носить прекрасне ім'я на честь Святого Миколая Чудотворця! Зичимо Вам великого людського щастя, невичерпної життєвої енергії, сімейного благополуччя та успіхів у професійній діяльності! Хай у Ваших найкращих починаннях і добрих справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються!

З нетерпінням на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки, здійснить їх найпотаємніші й найфантастичніші мрії та бажання. Тож наші особливі вітання до малечі, до дошкільників і школярів у їхні домівки та заклади освіти усіх рівнів нашої Кольчинської громади! Хай щедрою рукою цей добрий Святий обдарує Вас подарунками, наповнюючи Ваші серця чистою християнською вірою, слухняністю і повагою до батьків, любов'ю до рідного краю!

З повагою та щирими вітаннями
Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук