Кольчинська ТГ сьогодні

Святкування дня Святого Миколая в Кольчинській громаді продовжується (ФОТО, ВІДЕО)

6
+6

2021 12 17 sv mykolaja

Сьогодні, 17 грудня, відзначення дня Святого Миколая у закладах освіти Кольчинської селищної ради продовжено.

Кольчинський ЗДО №1

У старшій групі «Гноменята» Кольчинського ЗДО №1 проведено свято «Зустрічаємо Миколая», на якому були присутні Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, вихованці та працівники закладу. У дитячому садочку ретельно підготувалися: на гостей чекала гарно прибрана зала, дошкільнята показали цікаве дійство з піснями, віршами та таночками для Святого Миколая. Свято пройшло весело та цікаво, а на прикінці свята Микола Васильович Дуб роздав діткам подарунки, солодощі та побажав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

ФОТОАЛЬБОМ

Кольчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Не менш цікаве та гарне свято проведено для учнів початкових класів Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на тему «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай!», яке відбулося в приміщенні будинку культури смт Кольчино. До учнів школи завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 1-4 класів Кольчинської школи підготували цікаві виступи. Декламування тематичних віршів, інсценівки та молитви до Святого Миколая звучали для присутніх і, звичайно, найголовніше – діти прохали у Святого Чудотворця здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини і України.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від Святого Миколая учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. На святі були присутні Микола Дуб голова Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Хатуна Удут, директор Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учні, педагоги та батьки.

ФОТОАЛЬБОМ

 

Вебсайт: https://bit.ly/3yzVdvb


День Святого Миколая Чудотворця – найулюбленіше свято дітлахів. Адже за народними повір’ями 19 грудня Святий Миколай спускається з небес на землю, щоб обійти увесь світ та допомогти знедоленим, відновити справедливість, а всіх дітлахів, які увесь рік були слухняними, обдарувати подарунками. Та Святий Миколай в Кольчинській ТГ трішки порушив традицію, не поклав подарунки під подушки, а передав їх чемним та слухняним діткам та учням в заклади дошкільної освіти та школи.
Напередодні свята, 17 грудня,відбулись святкування в Кольчинському ЗДО №2 та Кленовецькій ПШ.

Кольчинський ЗДО №2

Вихованці Кольчинського ЗДО №2 отримали заряд позитивних емоцій, декламуючи вірші, співаючи пісні. Цікаву історію про життя Святого Миколая розказав Отець Андрій Проньо. Чудова ялинка, гарна казкова атмосфера, посмішки, радість панували на святі дошкільнят ну і звичайно не обійшлось без подарунків та слів вітання, які пролунали від заступника голови Кольчинської селищної ради Василя Габоди та спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Окс.

ФОТОАЛЬБОМ

Кленовецька ПШ

У Кленовецькій початковій школі, файні, привітні господар та господиня запросили на вечорниці де у колі друзів учні співали пісні про Святого Миколая, розповідали вірші, влаштували гадання на варениках з полуницею, а Янголи принесли звістку про Св. Миколая.

Справжнє театральне дійство завершилось піснями танцями та звичайно ж вітанням і подарунками від Святого Миколая.

ФОТОАЛЬБОМ

Верхньовизницький ЗДО

Сьогодні, напередодні свята до вихованців Верхньовизницького ЗДО завітав Святий Миколай. Атмосферу свята та піднесення дітлахам створили гості: Микола Дуб голова Кольчинської селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради. Вихованці садочку разом з педагогами з нагоди свята підготували літературно-музичну композицію. Швидко минув час, пролунали вірші і пісні про Миколая і настала довгоочікувана мить подарунків. Завдяки турботі Миколи Дуб, Кольчинського селищного голови та депутатів Кольчинської селищної ради вихованці Верхньовизницького ЗДО отримали солодкі подарунки. А натомість вони підготували чудову розвагу з віршами та піснями. Зі словами вітання до присутніх звернувся Микола Дуб, побажав діткам та всім присутнім нехай Чудотворець принесе у домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!

ФОТОАЛЬБОМ

Верхньовизницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

День святого Миколая у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів цьогоріч як зазвичай був особливим. Шумно і гамірно у передноворічній святково прибраній залі закладу до слухняних діток школи завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток. На святі були присутні: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Ольга Хайнас, директор Верхньовизницького ЗСО І-ІІІ ступенів, учні, педагоги та батьки. Звуками веселих мелодій почалася концертна програма. Юні актори школи подарували всім гостям чарівну виставу. Маленькі янголята розповіли про життя Святого Миколая, славили Миколу Чудотворця піснями і віршами, привітали всіх зі святом та створили дійсно казкову атмосферу. Свято вдалося на славу! А на завершення заходу Микола Дуб висловили юним акторам та педагогам закладу щиру подяку за проведений захід, сповнений доброти, щирості та душевного тепла та подарував учням солодкі дарунки від Святого Миколая.

  ФОТОАЛЬБОМ

 

Вебсайт: https://bit.ly/3q47Cnf


Свято Святого Миколая завітало сьогодні до маляток і учнів закладів шкільної та дошкільної освіти Пузняковецького старостинського округу Кольчинської селищної ради, на яке зійшлися лісові звірята, чорна нічка перед святим Миколаєм, небесні янголи, закружляли пухнасті сніжиночки, завітала казочка, пролунала дзвінка співаночка-закликаночка "Святий, святий Миколай, дітвору не оминай, усім людям помагай". Прикрасила свято батьківська любов і турбота та гарна, чудова підготовка і робота працівників закладів освіти. Ну і звичайно, подарунки від Святого Миколая любо передали дітям селищний голова Микола Дуб, адміністрація та депутати Кольчинської селищної ради. А разом з подарунками і найщиріші вітання зі святом, яке обов'язково запам'ятається приємними несподіванками, гарним настроєм та неповторними враженнями.

Пузняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ФОТОАЛЬБОМ

Пузняківський ЗДО

ФОТОАЛЬБОМ

Критенська ПШ

ФОТОАЛЬБОМ

День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість і надію. Зі святом усіх! Хай Святий Миколай допомагає всім у здійсненні заповітних бажань та щирих сподівань! Нехай це свято стане для всіх нас святом Милосердя, Доброти, Любові до Ближніх.

Всім бажаємо миру, доброго щастя та радісних Новорічно-різдвяних свят!


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук