Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Святкування Дня Святого Миколая у Кольчинській громаді розпочато (ФОТО)

2021 12 16 sv mykolaja

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в чарівну атмосферу радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – день Святого Миколая. З нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо саме цього дня Святий Миколай приходить до кожної дитини й кладе під подушку свій дарунок.

Сьогодні 16 грудня завітав святий Миколай до Кленовецького закладу дошкільної освіти та Кленовецької гімназії. Цікаво та весело пройшли заходи з нагоди свята Миколая. Педагоги разом з дітьми підготували чудові літературно-музичні композиції, ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали. У заходах взяли участь Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Надія Рагель, директор Кленовецького ЗДО, Світлана Лукань, виконуюча обов’язки директора Кленовецької гімназії, працівники закладів освіти та діти.

Зі словами вітання звернувся Микола Дуб, селищний голова, який привітав присутніх з прийдешнім святом – Днем Святого Миколая, побажав дітям миру, здоров’я та благополуччя, бути розумними, чемними, працьовитими і слухняними. А на завершення свята вихованці та учні отримали від голови Кольчинської селищної ради Дуб М.В. та депутатів солодкі подарунки.

Слід відзначити, що цьогоріч Кольчинською селищною радою придбано солодкі подарунки для всіх вихованців закладів дошкільної освіти та дітей віком від 2 до 6 років, які не відвідують заклади дошкільної освіти Кольчинської громади та для всіх учнів закладів загальної середньої освіти.

Керівники закладів освіти висловили щиру подяку від імені учнів, педагогів, батьків голові Кольчинської селищної ради Миколі Дуб та депутатам за отримані дарунки!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук