Вітання

Із святом Останнього дзвоника!

1
+1

2016 05 26 ostanni dzvonykДорогі краяни! 
Шановні вчителі, учні, випускники та батьки!

Прийміть наші щирі привітання з нагоди особливого для всіх нас свята – свята Останнього дзвоника!

Усі ми родом зі школи, адже кожен з нас починав шлях у доросле життя на порозі рідної школи. Для кожного села чи селища школа – це не тільки храм науки, а ще й осередок життя і його майбутнє. На території нашої сільської ради працюють чудові школи: Кольчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Кленовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Жборівська загальноосвітня школа І ступеня та Кленовецька загальноосвітня школа І ступеня. Тож ми щиросердечно вітаємо всі учнівські і педагогічні колективи цим чудовим освітянським святом! Святом, що об’єднує у своєму дружньому колі не тільки тих, хто навчається і навчає, а усіх, хто береже у своєму серці теплі спогади про шкільні роки, кому небайдужа доля сучасної освіти.

Для учнів – це свято тільки етап на довгому шляху по Країні Знань, для випускників він означає оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми про подальший шлях. Ми бажаємо випускникам успішного старту в дорослому житті. Нехай Вам завжди таланить, а здоров’я і добробут додають сили для здійснення ваших мрій. Віримо, що Ви станете творцями нової, величної доби нашої держави! Нехай допоможе Вам у цьому Бог!
Бажаємо школярам – весело і з користю для себе провести літні канікули, набратися сил та енергії.

Наш глибокий уклін усім вчителям, що щедро дарували доброту свого серця та справжні знання нашим дітям. Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення та вагомих досягнень на нелегкій педагогічній ниві. Великого людського щастя Вам, міцного здоров’я, натхнення у такій важливій для суспільстві справі, як освіта і виховання майбутнього покоління нашого рідного краю!

Дзвінок останній - перший крок в житті,
Палкий порив і юності надії.
Нехай щастить Вам друзі у житті,
І хай здійснять світлі Ваші мрії.

dub mykola vasylovych 1x1Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук