Інструменти доступності

Новини селищної ради

Засідання конкурсної комісії (№3; 07.12.2021; документ)

2021 10 22 zasidannia konk komsii

07 грудня 2021 року, в режимі онлайн пройшло засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області

Питання, винесенні на порядок денний засідання:

  1. Про розгляд заяв кандидатів для участі у конкурсному відборі на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області та затвердження переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.
  2. Про розгляд заяв кандидатів для участі у конкурсному відборі на посаду керівника (директора) Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області та затвердження переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.
  3. Про затвердження тестів та ситуативних завдань для конкурсного відбору на посаду керівника (директора) ЗЗСО Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (додатки 1, 2).
  4. Про визначення дати та часу проведення тестування, вирішення ситуаційного завдання, публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та наступного засідання конкурсної комісії.

Засідання комісії проходило в режимі онлайн. Всі члени комісії комунікували в закритій групі Facebook "Конкурсна комісія".

Питання 1

На розгляд конкурсної комісії жоден претендент не подав документи на конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

В результаті голосування членами комісії одностайно було вирішено по даному питанню:

  1. Визнати конкурс на заміщення вакантної посади директора Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області таким, що не відбувся.
  2. Подати клопотання до засновника, в особі – голови Кольчинської селищної ради, Дуб М.В., про розгляд питання на пленарному засіданні наступної сесії Кольчинської селищної ради щодо проведення повторного конкурсного відборі на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

Питання 2

На розгляд конкурсної комісії уповноваженою особою Зварич В.Ю., головним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді й спорту Кольчинської селищної ради, передано до конкурсної комісії документи, в тому числі заяву про бажання взяти участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, Хохол Марини Сергіївни, 1984 року народження, поживає с. Крите, 33 «А», педагогічний стаж у галузі освіти становить – 13 років, з 2014 року керівник Критенського ЗДО.

Документи подані кандидатом на посаду директора Критенської початкової школи  Кольчинської селищної ради для участі у конкурсному відборі, відповідали вимогам зазначеним у Положенні. Таким чином, в результаті голосування членами комісії одностайно було вирішено по даному питанню:

  1. Допустити до участі у конкурсному відборі на посаду керівника (директора) ) Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпастької області Марину Сергіївну Хохол.
  2. Затвердити та оприлюднити на вебсайті Кольчинської селищної ради перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на посаду керівника (директора) Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпастької області.
  3. Результати розгляду невідкладно повідомити кандидата електронною поштою.

Питання 3

Тести та ситуаційні завдання для конкурсного відбору на посаду керівника (директора) ЗЗСО Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, відповідно до примірного переліку питань, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 р. № 654 «Щодо примірного переліку питань» комісія затвердила одноголосно.

Питання 4

Тести та ситуаційні завдання для конкурсного відбору на посаду керівника (директора) ЗЗСО Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, відповідно до примірного переліку питань, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 р. № 654 «Щодо примірного переліку питань» комісія затвердила одноголосно.

ПРОТОКОЛ
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук