Вітання

Із Днем місцевого самоврядування!

1
+1

2021 12 07 z dnem samoraduvanna

Дорогі краяни!
Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
депутати рад, голови сільських, селищних та міських рад, активісти органів самоврядування!

Сердечно вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день об'єднує людей з активною життєвою і громадянською позицією, які метою свого життя зробили розбудову і процвітання Кольчинської селищної та інших територіальних громад. Працівники органів місцевого самоврядування - це справжні лідери територіальних громад, організатори втілення в життя їх волі. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, успіх стане вірним супутником усіх Ваших справ, а Ваша наполеглива щоденна праця увінчається розквітом. Бажаємо від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

Під час клопіткої щоденної праці важливо пам'ятати, що наша сила в єдності і співпраці, порозумінні і взаємопідтримці. Висловлюємо глибоку вдячність усім працівникам Кольчинської селищної ради за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади. Ми завжди готові підтримати громадську ініціативу, допомогти у реалізації проектів, надати мудру пораду.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Кольчинської територіальної громади, розквіту селища Кольчино, сіл Верхньовизницького та Пузняковецького старостинських округів, завдяки якому зміцнюватиметься авторитет як рідного Мукачівського району так і нашої держави в європейській спільноті, у всьому демократичному світі!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук