Кольчинська ТГ сьогодні

Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ФОТО)

1
+1

2021 11 15 biolimpiada

Сьогодні, 15 листопада 2021 року на базі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 09.09.2021 р. № 110-02-4/1 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» з дотриманням протиепідемічних заходів, проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якій взяли участь 10 учнів 8-11 класів Верхньовизницького, Кольчинського та Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Кленовецької гімназії.

Метою проведення Всеукраїнської олімпіади з біології є виявлення та розвиток обдарованих учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні біології та формування навичок дослідницької роботи.

Учасників олімпіади привітала Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, секретар оргкомітету. Уляна Сенюк, вчитель біології Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, член журі ознайомила присутніх з правилами проведення олімпіади.

Юні біологи працювали над завданнями, які мали декілька рівнів складності та діагностували знання біологічних фактів й законів.

За результатами спільного засідання журі та оргкомітету узагальнено результати олімпіади з біології.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук