Новини навколо

Наші освітяни на регіональному форумі у Львові «Реформа системи шкільного харчування» (ФОТО)

2
+2

2021 11 15 na forumi

12 листопада 2021 року головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич та заступник директора з виховної роботи Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Яніна Меденцій, взяли участь у четвертому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування», який проходив у Львові. Захід, що протягом 12-13 листопада зібрав представників дев’яти областей, проходив за підтримки першої леді Олени Зеленської та Львівської обласної державної адміністрації.

 

Форум відбувся в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», а також за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

«Їжа – це спосіб мислення, і важливо формувати його змалку. Наша мета – не лише нагодувати дітей корисними стравами, а й сформувати ставлення до їжі: навчити розуміти, що й навіщо треба споживати, допомогти полюбити якісну їжу, де немає численних барвників, емульгаторів і стабілізаторів. Правильне харчування має стати звичкою», – зазначила Олена Зеленська.

 

Дискусійні панелі форуму присвячено зокрема темам безпечності та якості як основі реформи системи шкільного харчування, проєктному підходу в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісним критеріям публічних закупівель, новітнім стандартам громадського харчування.

«Результати реформи шкільного харчування, які ми маємо вже сьогодні, це результати командної роботи, що здійснюється за ініціативою та під патронатом першої леді Олени Зеленської. І надалі від ефективності нашої командної взаємодії буде залежати якість кінцевого результату наших спільних зусиль із розбудови безпечного і здорового шкільного харчування. Наша мета – створити безпечне та здорове освітнє середовище, яке сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів, їхнього потенціалу, а також матиме позитивний вплив на стан громадського здоров’я, економіки та демографії загалом в Україні», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, ключовими завданнями для МОН у процесі реформи шкільного харчування і надалі залишаються:

  • модернізація харчоблоків;
  • інформаційно-роз’яснювальна робота з розбудови системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок;
  • підвищення фахової спроможності причетних до організації шкільного харчування – освітян, управлінців і насамперед кухарів.

 

Під час форуму також відбулась презентація результатів Всеукраїнського дослідження «Знання, ставлення та практика щодо здорового харчування та реформи шкільного харчування серед дітей, батьків, управлінців та працівників закладів освіти». Дослідження організовано Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ), швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», українсько-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я», дослідницькою компанією «Info Sapiens» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Вже традиційно для форумів «Реформа системи шкільного харчування» в межах заходу проходить демонстрація можливостей сучасного технологічного процесу від команди ГО «Національна асоціація громадського харчування». За 45 хвилин кухарі приготували обід в асортименті з дев’яти страв для 700 людей – учасників форуму, а голова правління Асоціації Орест Степаняк презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

У форумі взяли участь голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Відеозапис першого дня форуму можна переглянути на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН.

Форум відбувся з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до змін до постанови Кабінету Міністрів №1236, які набули чинності 20 вересня, та рекомендацій Головного санітарного лікаря.


МАТЕРІАЛИ ФОРУМУ «РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»

Реформа шкільного харчування: передумови, актуальність, необхідність змін та кінцева мета (Віктор Ляшко)
Як забезпечити ефективний контроль харчування у школах (Владислава Магалецька)
Практичний кейс безпекових норм НАССР (Орест Степаняк)
Меню та технологічна документація (Тетяна Скапа)
Нове шкільне меню (Євген Клопотенко)
National Foodservice Association
Змінюємо підхід до організації закупівель продуктів і послуг харчування
Публічні закупівлі в сфері організації харчування в закладах освіти. Розробка зразків документів для здійснення закупівель. (Новікова Ірина)
Prozorro Market в закупівлях продуктів харчування ЦЗО ДУ "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" (Едем Адаманов)
Як вчитися на чужих помилках (Василь Задворний)
Без дискримінації та змов. Добросовісна конкуренція у сфері шкільного харчування (Ольга Піщанська)
Харчові блоки в закладах освіти (Іван Лукеря)

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук