Інструменти доступності

Новини селищної ради

Засідання конкурсної комісії (№2; 10.11.2021; документ)

2021 10 22 zasidannia konk komsii

10 листопада 2021 року, в режимі онлайн пройшло засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

Питання, винесенні на порядок денний засідання:

  1. Про розгляд заяв кандидатів для участі у конкурсному відборі на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області та затвердження переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.
  2. Про визначення дати та часу проведення наступного засідання конкурсної комісії.

Засідання комісії проходило в режимі онлайн. Всі члени комісії комунікували в закритій групі Facebook "Конкурсна комісія".

На розгляд конкурсної комісії уповноваженою особою Зварич В.Ю., головним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді й спорту Кольчинської селищної ради, передано до конкурсної комісії пакет документів, в тому числі заяву про бажання взяти участь у конкурсному відборі на посаду директора Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, Мішка Василя Васильовича, 1989 року народження, поживає смт Кольчино, вулиця Фрідєшівська, 24, педагогічний стаж у галузі загальної середньої освіти становить – 11 років, з 2016 року керівник Кленовецької початкової школи. Для можливості ознайомлення із документами, вони були опубліковані у групі.

В ході вивчення пакету документів було виявлено, що один із обов'язкового переліку не був поданий - Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою. У зв'язку із цим по першому питанні, винесеному на порядок денний комісією було вирішено:

  1. Не допустити Мішка В.В до участі у конкурсі на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії, у зв’язку з відсутністю повного переліку документів.
  2. Результати розгляду невідкладно повідомити кандидата телефоном.
  3. Подати клопотання до засновника, в особі – голови Кольчинської селищної ради, Дуб М.В. про розгляд питання на пленарному засіданні наступної сесії Кольчинської селищної ради щодо проведення повторного конкурсного відборі на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

В ході розгляду другого питання вирішили провести наступне засідання конкурсної комісії 07.12.2021 року о 11.00 залі засідань Кольчинської селищної ради або в режимі онлайн (відповідно до епідемічної ситуації в районі).

ПРОТОКОЛ
© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук