Кольчинська ТГ сьогодні

Мрії почали здійснюватися... 11.11.2021 року у Кольчині урочисто заклали Капсулу часу - розпочато будівництво нової школи! (ФОТО, ВІДЕО)

3
+2
1

2021 11 11 kapsula chasu

11 листопада у селищі Кольчино відбулася визначна подія, що втілила у собі довгі роки сподівань і, без перебільшення, боротьби за прекрасну мрію – побудову школи, нового сучасного закладу освіти. Нова українська школа вимагає не лише реформи системи освіти, але й відповідного матеріального забезпечення. Особливо - нових комфортних та безпечних класів для учнів. Діти повинні навчатись в належних умовах, а будівництво школи дозволить учням Кольчинської громади отримати доступ до якісної та сучасної освіти.

У рамках урочистого початку будівництва нової школи здійснено закладення капсули часу, у яку вміщено Лист нащадкам, звернення першокласників, список представників влади, духовенства, фотографії з урочистого зібрання та рішення про початок будівництва Кольчинського освітнього закладу. У «Посланні нащадкам», яке вмістили у капсулу, зокрема сказано, що 11 числа 11 місяця об 11 годині 2021 року мрії почали здійснюватися...

І як тут не повірити у магію цифр! А надто зважаючи на те, що ця дата є пам’ятною та важливою для Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської ТГ, адже саме сьогодні, 11 листопада, виповнюється 11 років з часу його керування Кольчинською селищною радою. З самої першої каденції Микола Васильович Дуб боровся за реалізацію цієї давньої мрії – будівництва нової школи. І сьогодні через багато років наполегливої праці це нарешті стало можливим.

Справжнім святом цей день став для не тільки для М.В. Дуба, голови Кольчинської ТГ, а й для депутатів, членів виконкому та всього апарату Кольчинської селищної ради, а також для керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів Кольчинської селищної ради. Адже реалізація цього проєкту – це одна з першочергових задач для Кольчинської громади, оскільки школа є важливим інфраструктурним об’єктом.

Участь у проведенні урочистих заходів з нагоди будівництва нового закладу освіти на території Кольчинської громади взяли представники влади різних рівнів: Лаба Михайло Михайлович – народний депутат України, Горват Георгій Андрійович – депутат Закарпатської облради, Токар Едгар Володимирович – голова Мукачівської РДА, депутат Закарпатської облради, Туз Святослав Олександрович – перший заступник голови Мукачівської РДА, а також Тарабій Роман Васильович – заступник голови Мукачівської райради. Відвідали святкування також Марусинець Мар’яна Михайлівна – директор департаменту освіти, науки молоді та спорту Закарпатської ОДА, Шеверя Михайло Михайлович – заступник директора департаменту, начальник управління освіти та науки молоді та спорту Закарпатської ОДА, а також Товт Олександр Олександрович – начальник відділу освіти Мукачівської РДА, керівники органів управління освіти територіальних громад Івановецької – Тулюк Ольга Іллівна; Чинадіївської – Ващенок Микола Миколайович; Верхньокоропецької – Горват Мар’яна Михайлівна, Топазли Роман Анатолійович – генеральний директор будівельної компанії «Адамант», керівники закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів Кольчинської селищної ради, депутати, члени виконкому та апарат Кольчинської селищної ради.

До церемонії долучилися священослужителі Кольчинської територіальної громади, які здійснили освячення території під закладання фундаменту нового освітнього закладу та капсули часу. Освячення провели: протоієрей Василь РЕМІЦЬКИЙ – парох релігійної греко-католицької громади (Шелестово); Протоієрей Роман СЕВЕРИН – адміністратор релігійних греко-католицьких громад (с.Жборівці, с.Белебово, с.Клочки); Протоієрей Ярослав ДОЛГОШ - парох релігійної греко-католицької громади (с.Кленовець, с.Верхня Визниця, с.Крите, с.Тростяниця); Ієрей Михайло ФЕДЬКОВИЧ – адміністратор релігійної греко-католицької громади смт Кольчино; Ієрей Богдан КІПЕНЬ – парафіяльний сотрудник релігійних греко-католицьких громад (с. Жборівці, с.Белебово); Ієрей Андрій ПРОНЬО – парафіяльний сотрудник релігійних греко-католицьких громад (с.Верхня Визниця, с.Крите, с.Грабово); Протоієрей Василь Канчій – настоятель православного храму смт Кольчино; Протоієрей Ілья Лях – настоятель православного храму с.Верхня Визниця. Цього ж дня за участі усіх вище згаданих священнослужителів відбулася урочиста літургія з нагоди 11 річниці керівництва Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської ТГ.

Початок будівництва школи у селищі Кольчино – це один з позитивних прикладів того, як наполегливість і непохитність керівника, допомога однодумців та колег, дозволяє реалізувати важливий проєкт для всієї громади. Будівництво нових безпечних та комфортних навчальних закладів – важлива інвестиція у майбутнє наших дітей, їхнє здоров’я та знання. Ми віримо, що нова школа, її цікавий сучасний дизайн і продумане планування перетворять відвідування школи в справжнє свято. А роки навчання у новій школі стануть для дітей щасливими та яскравими.

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук