Інструменти доступності

У освіті

Другий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочато! Олімпіада з англійської мови (ФОТО)

2021 11 08 olimpiada angl

З метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді та згідно розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 09.09.2021 р. № 110-02-4/1 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році», 08 листопада 2021 року на території Кольчинської громади розпочався IІ етап олімпіад, який проводиться відповідно до вимог Положення та Переліку Всеукраїнських учнівські олімпіад та з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Всеукраїнські учнівські олімпіади стимулюють інтерес школярів до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів, допомагають у виборі майбутньої професії.

Сьогодні, 8 листопада 2021 року на базі Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якій взяли участь 4 учнів 8, 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти Кольчинської селищної ради із Верхньовизницького та Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Учасників олімпіад урочисто привітав Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спору та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради, голова журі.

Попович Марія Іванівна, вчитель англійської мови Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, член журі, ознайомила присутніх з правилами проведення олімпіади.

Учні виконували завдання з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письма та усного мовлення.

Попередні результати олімпіади висвітлено на сайті Кольчинської селищної ради (протокол №1 від 08.11.2021). За результатами спільного засідання журі та оргкомітету, 12 листопада 2021 року будуть висвітлені остаточні результати олімпіади на сайті Кольчинської селищної ради.

Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів у змаганнях!

Висловлюємо щиру вдячність учителям за підготовку учнівської молоді та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук