Інструменти доступності

Новини селищної ради

Засідання конкурсної комісії (№1; 22.10.2021; документ)

2021 10 22 zasidannia konk komsii

22 жовтня 2021 року, в режимі онлайн пройшло засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

Питання, винесенні на порядок денний засідання:

  1. Про вибори голови, заступника голови та секретаря конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
  2. Про ознайомлення з умовами проведення конкурсу на посаду керівника Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області згідно «Положення про проведення конкурсу», затвердженого рішенням сесії Кольчинської селищної ради від 08.10.2021 року № 690.
  3. Про визначення дати та часу проведення наступного засідання конкурсу.

Як зазначалося, засідання комісії проходило в режимі онлайн. Всі члени комісії комунікували в прямому ефірі через медіакабінет у спеціально створеній закритій групі Facebook. У цій групі всі свої пропозиції та рішення члени комісії підтверджували способом онлайн опитування за допомогою форм від Facebook та Google:

Таким чином, результати роботи комісії:

  1. Павло Порохнавець - голова комісії, Іван Йовбак - його заступник та Люба Король - секретар.
  2. Всі члени комісії ознайомилися з умовами проведення конкурсу на посаду керівника (директора) Кленовецької гімназії Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області відповідно до «Положення про конкурс на посаду керівника (директора) закладу загальної середньої освіти Кольчинської селищної ради», затвердженого дванадцятою сесією восьмого скликання Кольчинської селищної ради від 08.10.2021 № 690.
  3. Наступне засідання заплановане на 10 листопада 2021 року о 13.00 годині
ПРОТОКОЛ
© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук