Кольчино сьогодні

Честь і хвала захисникам Вітчизни (ФОТО)

3
+3

2021 10 13

Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати і рідну Україну!

Перегорнімо сучасну сторінку історії України, вдивімося в обличчя наших героїв – захисників України! Революція гідності, події на Донбасі… Вони тривожать наші душі, не залишають байдужими жодного громадянина України, і тому кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Революції Гідності і заради чого пожертвували своїм життям Небесна Сотня, заради чого захищають Україну воїни АТО.

Сьогодні, 13 жовтня 2021 року, на території Кольчинської селищної ради в смт Кольчино біля пам'ятного знаку патріотам України відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня захисників та захисниць України.

У заході взяли участь голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, староста Верхньовизницького старостинського округу Михайло Кушнір, члени виконкому, депутати та працівники структурних підрозділів Кольчинської селищної ради, керівники закладів освіти.

Перед присутніми виступив голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб: «Напевне, кожен із нас навіть у глибині душі, не міг подумати, що буде жити в часи, коли повсюди чути слово війна. Воно так непрохано увірвалося в наш словник, його чути як із вуст найменшого українця, так із вуст дорослого громадянина. І наш з вами святий обов’язок – неухильно дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами молодої держави – України».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО, а також всіх українців, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України, запалили лампадки та поклали корзину та квіти до пам'ятного знаку патріотам України.

 

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук