Вітання

З Днем працівників освіти України!

0

2021 10 01 den uchytelia

Дорогі вчителі! Шановні працівники галузі освіти Кольчинської територіальної громади!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти України!

Це свято, яке для кожної людини, незалежно від професійної діяльності, є особливим, адже всі ми колись були учнями і пам'ятаємо наших вчителів, що терпляче і наполегливо вели нас дорогою знань до досягнення перших життєвих вершин, виховували почуття гідності і доброти, поваги і любові. Ми пишаємося освітянами Кольчинської територіальної громади і з нагоди цього чудового свята щиро вітаємо всі педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти та їх керівників – Удут Х.В., директора Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Баляк Н.Ю., директора Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Хайнас О.М., директора Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лукань С.І., директора Кленовецької ЗЗСО І-ІІ ступенів, Мішко В.В., керівника Кленовецької початкової школи.

Дорогі педагоги, саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте наше майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих людей, юних жителів нашої громади! Ви несете дітям добро, навчаєте основ наук, розкриваєте перед школярами скарбниці знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Щиро дякуємо Вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, за доброту та життєву мудрість, новаторство та ентузіазм по втіленню в життя принципів та вимог «Нової української школи». Бажаємо Вам міцного здоров’я та справжнього людського щастя, невичерпної творчої наснаги, нових педагогічних звершень, нехай усі Ваші добрі починання супроводжуються успіхом!

Надсилаємо теплі слова привітань і щирої вдячності ветеранам педагогічної праці закладів освіти нашої територіальної громади, що протягом багатьох років дарували учням тепло своїх сердець і навчали головних життєвих істин! Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі шкільні традиції, возвеличили звання вчителя. Бажаємо Вам ще довгих, світлих і активних років життя, міцного здоров’я та родинної злагоди!

Хай радість обраної професії зробить щасливим кожен Ваш день, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила дитячої любові та батьківської шани вселяє віру у майбутнє нашого рідного краю. Упевнені, що педагогічна праця, якій Ви віддаєте всі свої сили, знання та енергію, примножить славу Кольчинської громади, а Ваші учні стануть гордістю усього нашого краю!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук