Кольчино сьогодні

Вшанували людей похилого віку

1
+1

2021 10 01 prestarili

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року. Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 Україна 1 жовтня відзначає і День ветерана.

Позаяк, у Кольчинській територіальній громаді функціонує Центр надання соціальних послуг, який колись належав Мукачівському районові, то в ньому продовжують доглядати за пристарілими та одинокими людьми не лише нашої, а й з інших тергромад.

Сьогодні, в цей знаковий день, Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради разом із Оксаною Фізер, начальником відділу соцзахисту завітали у Центр та вшанували усіх постояльців похилого віку. Побажали їм кріпкого здоров'я, та легкого і комфортного життя, яке ці люди змушені через непрості життєві обставини продовжувати у закладі.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук