Інструменти доступності

Кольчинська громада передала на фронт для потреб військових мобільний лазне-пральний комплекс

2023 04 06 furgon

Кольчинська громада передала на фронт для потреб військових мобільний лазне-пральний комплекс, під який був реконструйовний та облаштований власними силами великий причіп-рефрежератор.

При облаштуванні було враховано всі пропозиції захисників щодо технічного рішення, комплекс відповідає сучасним гігієнічним та санітарним нормам. У комплексі є відділення для прання та сушіння, де розміщено 3 пральні машини, сушильну машину для білизни й одягу. Позаду, в технічному відсіку, розміщено дизель-генераторну установки автономного енергозабезпечення, 4 баки для води, 2 титани-водонагрівачі для підігріву води, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої електромережі. Також комплекс має душові та парну лазню, облаштовану деревом. Мобільний лазне-пральний комплекс забезпечить санітарно-гігєнічні потреби бійців у зоні ведення бойових дій: випрати та висушити одяг, помитися та відпочити самим.

Дякуємо усім, хто долучився до робіт по облаштуванню даного комплекса.

Не зупиняємося та робимо все для того, щоб допомогти нашим захисникам. Мобільність армії – це запорука успішного виконання завдань, тож разом наближаємо перемогу!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук