Інструменти доступності

Свобода, воля і честь - понад усе! (ФОТО, ВІДЕО)

2022 11 21

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Це свято символізує сильний дух українського народу та його готовність боротися за свою свободу.

Цього року День Гідності та Свободи набуває ще більш символічного значення під час повномасштабного вторгнення російської федерації. Українці продовжують демонструвати, що готові відстоювати свою свободу не лише у боротьбі із деспотичною владою, але й у війні із безпринципним та кровожерливим загарбником.

Сьогодні, 21 листопада, у читальній залі бібліотеки смт Кольчино відбувся урок мужності «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

Запрошені – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Окс, вчителі та учні Верхньовизницького та Кольчинського ЗЗСО, працівники закладів культури Кольчинської селищної ради.

В ході заходу було відтворено хронологію подій на Євромайдані :передумови виникнення спротиву на Євромайдані, розгін і штурм Майдану. Наприкінці заходу усі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Слова подяки нашим захисникам, побажання миру і перемоги звучали з уст ведучих заходу.

Родзинкою та приємною несподіванкою були виступи переможців конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення» у номінації «Вірш»: Іванни Лубочко, Іванки Волосач, Юлії Станкович та Валерії Чобан.

Учасники заходу могли переглянути розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Україна – країна нескорених».

Разом пройдемо через усі труднощі, переможемо ворогів зовнішніх та внутрішніх відбудуємо нову Україну.

Гідність і Свобода…
Дві нерозривні складові генетичного коду українців!
Те, чого ворог ніколи не зможе нас позбавити!
Ми вистоїмо і переможемо!
З Днем Гідності та Свободи!
Слава Україні!
Героям Слава!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук