Інструменти доступності

Увага! Осінньо-зимовий нерест риби!

2021 04 01 zaborona rybaЗ метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах Закарпатської області з вересня 2022 до ругої половини січня 2023 року, проводяться заходи з охорони біоресурсів на період осінньо-зимового нересту риби. У зв'язку із цими заходами призупиняється здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного впливу на середовище існування, міграції та нересту риби.

В період нересту заборонено проводити днопоглиблювальні, вибухові та інші види робіт, добувати будівельні матеріали (видобування піщано-гравійної суміші, розчистка русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо), проводити змагання із спортивного рибальства, проводити підводне полювання, пересування плавучих засобів (човнів).

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства в цей час:

  • дозвіл на любительське рибальство з відповідними обмеженнями надається лише для певних ділянок водойм, визначених управлінням Державного агентсва рибного господарства в Закарпатськоій області;
  • дозвіл на використання плавальних засобів мають тільки органи, що займаються охороною водоймищ.

Кольчинська селищна рада закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту, адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук