Кольчино VIVAT 2019: свято продовжується! (МЕГАФОТОАЛЬБОМ)

9
+7
2

2019 07 28 kolchyno vivat 2Пристрасті першої частини свята "Кольчино VIVAT!" тільки-но вщухли, а вже й шоста година вечора – початок другої частини програми – культурно-розважальної!

Потроху підійшло вже більше гостей - жителів громад, їх друзів з інших населених пунктів Мукачівщини й не лише. Діти та молодь розважаються на атракціонах. Своєрідним сюрпризом стала пінна дискотека. Ааніматори розважали найменших гостей.

Зі сцени знову пролунали вітальні слова Миколи Дуба, голови селищної ради, а також Олександра Богіва, заступника голови Мукачівської РДА. Ці слова, насамперед, йшли до гостей свята. Але були й особливі слова вітання – до земляків, що були нагороджені грамотами за різні здобутки задля розквіту та прославлення нашого рідного краю.

Окремим способом були поздоровлені та відзначені званням Почесного громадянина – Іван Андрела, Василь Зуб, Яків Кукоба, Магдалина Куруц, Тетяна Мироненко, Катерина Станкович. Ці, по справжньому шановані люди доповнили почесний список наших земляків, який множиться вже не один рік поспіль.

Окрасою свята стали виступи наших маленьких та юних талантів, які радували усіх присутніх чарівним співом та хореографічними номерами.

Свято триває і зараз, не дивлячись на те, що погода раптово зіпсувалася – ураганні пориви вітру нагнали чорні хмари та накрили селище. Але, змилувалася і потроху вщухла негода, мабуть побачивши – яке свято вона може зіпсувати. Та й справді: співочі фольклорні колективи, гурти "Марілія", "Анця", "Рокаш" та "Кольчино" підготувули ще багато гарного настрою усім присутнім.

ФОТОАЛЬБОМ

Інші статті до теми:

2019-07-28: Кольчино VIVAT 2019: свято розпочалося! (МЕГАФОТОАЛЬБОМ);

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук