Передноворічні розваги школярів (ФОТО)

2
+2

2018 12 26 molekularne shouВ останній тиждень, перед новорічно-різдвяними канікулами, школярі мають досить навантажений період - контрольні роботи, підведення підсумків успішності за семестр. Це вимагає багато зусиль та енергії. Дати розраду може культурний відпочинок та розваги.

Ось і сьогодні, у школі відбулося розважально-новорічне шоу «Зустрічаймо Рік Новий!» для учнів 1-5 класів Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Провели його в будинку культури смт Кольчино.

В гості до дітей завітав Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради та Хатуна Удут, директор школи, які мали змогу в черговий раз спостерігати виступ юних талантів із музичними та танцювальними номерами. Окрім цього всі присутні взяли участь у різноманітних конкурсах та розвагах, провести які допомогла творча група ентузіастів, що також завітали до школярів із видовищним та повчальним "Молекулярним шоу".

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://photos.app.goo.gl/HurNP5vb3yA18DGX8" target="_blank"]ФОТО[/zt_button]

Інші статті до теми:

logo kolchynska zosh(2018-12-26): Зустрічаймо Рік Новий!;

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук