Спільно створене Свято Миколая

3
+3

2018 12 18 z dnem st mykolyДень Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших українських свят, що пропагують доброту і милосердя, турботу і теплоту сердець. У Кольчинській громаді не тільки бережуть давні українські звичаї, а й створюють нові традиції – традиції добрих справ. Так за новою доброю традицією напередодні Дня Святого Миколая у дитячі садочки і школи Кольчина, Кленовця, Жборівців Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, приносить солодкі подарунки. Про подарунки Микола Васильович подбав заздалегідь, щоб без солодощів не залишилась жодна дитина. Всебічну підтримку у цій добрій справі надали селищній раді Михайло Ланьо, народний депутат України, Олексій Баранюк, депутат Закарпатської обласної ради, Ілля Токар, в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації.

18 грудня, Кольчинський селищний голова відвідав всі навчальні заклади нашої громади, щоб кожна дитина змогла відчути радість свята. Микола Васильович зауважив, що для нього є приємним обов'язком дарувати подарунки дітям у ці прекрасні свята, дбати про здійснення дитячих мрій за прикладом Святого Миколая.

У ці холодні зимові дні по-справжньому нас зігріваюі дитячі усмішки, а щоб усмішок було більше, Кольчинська селищна рада спільно з провідними підприємцями потурбувалися про свято. Але яке ж свято без ялинки? Ця зелена красуня давно вже стала символом новорічно-різдвяних свят. Кольчинській громаді пишну та гарну ялинку подарували підприємці Кольчинського селища. Встановили її у центрі, поблизу будівлі Кольчинської селищної ради. Ялинку заввишки більш ніж 3 метри довелося встановлювати за допомогою спеціальної техніки, яку надали приватні підприємці. Прикрашали ялиночку теж за допомогою підйомника, а яскраві прикраси виготовили діти: вихованці садочків та учні загальноосвітніх навчальних закладів нашої громади.

Свята об’єднують людей, родини, зігрівають теплом серця, зміцнюють душі у вірі. А спільно створене свято дарує вдвічі більше радості! Ми висловлюємо щиру вдячність усім хто долучився до відзначення цього чудесного свята – Дня Святого Миколая: дітям – за створені своїми руками новорічні прикраси, приватним підприємцям – за встановленя ялинки. Особлива подяка за постійну всебічну підтримку та солодкі подарунки для дітей народному депутату Михайлу Ланьо, депутату Закарпатської обласної ради Олексію Баранюку, в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Іллі Токарю.

У ці святкові дні радіймо разом, даруймо один одному теплі вітання і усмішки, бо саме в єдності сила громади. Спільні справи і спільні свята принесуть нашому краю добробут і процвітання!


Інші статті до теми:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук