З Днем народження, Михайле Івановичу!

1
+1

2020 11 15 z dn lanioЗ нагоди Дня народження 17 листопада надсилаємо наші щирі вітання на адресу

Михайла Івановича Ланя,

знаної і шанованої людини нашого краю, депутата Мукачівської районної ради, голови федерації футболу Закарпаття, мецената, українського громадського і політичного діяча.

Шановний Михайле Івановичу, прийміть наші привітання і найкращі побажання міцного здоров’я і щасливого довголіття, невичерпної життєвої енергії, родинного затишку і добробуту! Ви належите до тих дивовижних особистостей, у яких гармонійно поєднано професійність і людяність, Ви володієте чудовим даром мислити масштабно, запалювати новими справами інших, вести за собою, втілювати у життя грандіозні проєкти. Діловий талант і безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти великих успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу у людей нашого краю, стати нам прикладом для наслідування. У цей святковий для Вас день дозвольте висловити Вам нашу щиру вдячність за Вашу людяність і доброту, за підтримку наших соціальних проєктів і допомогу у реалізації важливих громадських ініціатив! Спасибі Вам за увагу до наших насущних проблем і турботу про людей, за всебічну підтримку Кольчинської селищної громади і нашої новоствореної об’єднаної територіальної громади!

Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена успіхом і творчими перемогами. Бажаємо Вам, щоб накопичений Вами життєвий досвід і мудрість допомагали досягати нових висот, а нові ідеї та починання приносили радість і задоволення. Ваш професіоналізм, досвід, патріотизм та цілеспрямованість — запорука успіху й розбудови нашої рідної Мукачівщини!

Бажаємо Вам, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги і радості. Від усієї душі зичимо Вам сімейної злагоди і благополуччя, розквіту духовних і фізичних сил, нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких! Нехай здійсняться Ваші задуми та плани, а усі починання супроводжує успіх і віра у краще! Хай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень! Бажаємо Вам прихильності долі та Божого благословення!

Хай Вашу душу пісня окриля,
Нехай дороги стеляться щасливі,
І рідна українськая земля
Дає Вам сили на життєвій ниві.

І мрії Вашої стрімкий політ
Хай бажаної досягне вершини.
І дай Вам Бог безжурних довгих літ,
У щасті й радості нехай летять години!

Хай в небесах курличуть журавлі,
їх клин у теплий вирій відлітає,
А Вам на рідній матінці-землі
Хай цілий рік привітне сонце сяє!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук