Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України! 2020

2
+2

2020 10 14 z pokrovamy z dnem zakhysnyka

Шановна Кольчинська громадо! Дорогі краяни!
Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

14 жовтня ми відзначаємо прекрасне християнське свято – Покрови Пресвятої Богородиці. Божа Матір – той духовний міст, який веде нас до Господа і дарує благодать, своїм покровом і захистом Пресвята Богородиця, оберігає наші життя, рятує від бід і напастей, дарує добробут і злагоду! Для нашої громади це свято особливе, адже нині святкують престольне свято настоятелі і прихожани храмів Покрови Божої Матері смт Кольчино. Нехай Покров Пресвятої Богородиці перебуває над нами, над кожною родиною і над українською державою, нехай пошле нам любов, злагоду і мир! У світлий день престольного свята наша Кольчинська громада звертається до Божої Матері з проханням про добро і благополуччя, гідне і щасливе майбутнє нашого краю. Нехай це свято принесе тепло в кожну кольчинську оселю, віру та надію в щасливе майбутнє, додасть сил та наснаги на краще життя. Бажаємо всім здоров’я, достатку, миру і злагоди в кожному серці, в кожній домівці, на всій українській землі!

14 жовтня – уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися та захищати свою Батьківщину! І саме у цей день ми відзначаємо День захисника України, адже наші воїни не лише своєю мужністю та відвагою, а й вірою боронили та продовжують боронити рідну землю. Це і герої, які воювали на фронтах минулих війн, і патріоти, які нині одягнули військову форму, і волонтери, що присвятили своє життя громадській діяльності. Це і свято жінок-берегинь, які завжди є опорою для своїх чоловіків-захисників, синів, братів, і тих, що є учасницями військових дій! Схиляємо голови перед подвигом наших захисників, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні. Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність, тому бажаємо Вам і членам Ваших родин злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук