Із Днем працівника освіти!

3
+3

2020 10 02 z dnem uchyteliaДорогі вчителі! Шановні працівники галузі освіти Кольчинської, Верхньовизницької та Пузняковецької громад!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

У час активних реформ і бурхливого розвитку відзначення Дня вчителя для нашого суспільства є знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто навчає і виховує підростаюче покоління, розкриває їхні таланти і розвиває здібності, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи!

Шановні працівники загальноосвітніх навчальних закладів нашої рідної Кольчинської громади – Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кленовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Кленовецької та Жборівської загальноосвітніх шкіл І ступеня, а також Верхньовизницької та Пузняківської громад, з якими ми, незабаром, об'єднаємось Верхньовизницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Пузняковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів! Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток рідного краю, формуєте нове покоління, передаючи кожній дитині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю свого краю, Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту. Вітаємо педагогічні колективи та їх керівників – Удут Х.В., директора Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лукань С.І., директора Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Дям’янович В.В., керівника Жборівської ЗОШ І ступеня, Мішко В.В., керівника Кленовецької ЗОШ І ступеня, Фаринича В.І., директора Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Баляк Н.Ю., директора Пузняковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, і висловлюємо Вам усім глибоку вдячність за Вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю, Ваш професіоналізм, відданість обраній справі, що є запорукою успіхів і перемог Ваших учнів, розвитку освітньої галузі нашої громади.

Сьогодні висловлюємо слова сердечних вітань усім ветеранам педагогічної праці! Адже кожна людина, незалежно від її професійної діяльності, у ці осінні дні згадує свого улюбленого вчителя, який був наставником і порадником, другом, вихователем, взірцем для наслідування. Дякуємо Вам за Вашу багаторічну сумлінну працю, за те, що запалили у наших серцях іскорку знань, навчили нас одвічним людським цінностям, терпляче вели нас до наших життєвих і професійних перемог!

Бажаємо всім освітянам, міцного здоров’я, невичерпної енергії і натхнення, злагоди і добробуту у Ваших оселях, нехай Ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Навчайте дітей доброму і вічному, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості. Хай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи, хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення Вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук