З Днем дошкілля!

1
+1

2020 09 26 z dnem doshkillaДорогі краяни! Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з маленькими дітьми. З нагоди цього прекрасного свята надсилаємо наші щирі вітання всім працівникам закладів дошкільної освіти нашої громади – Кольчинському ЗДО №1 та Кольчинському ЗДО №2, Кленовецькому ЗДО.

Свій маленький перший крок, тримаючись за батьківську долоню, кожен малюк робить у дитсадок, і саме тут починається його стежка назустріч громаді і рідному краю. Для дитини і її батьків дуже важливо, щоб у закладі дошкільної освіти їх зустріли мудрі і люблячі люди, бо і щасливе дитинство, і подальша доля кожного малюка залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги. Робота у закладі дошкільної освіти вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Адже виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, бо від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.

Вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Наша щира вдячність і сердечні поздоровлення линуть до директора закладу дошкільної освіти Тетяни Антонівни Мироненко і всього трудового колективу Кольчинського ЗДО №1, директора закладу дошкільної освіти Алли Іванівни Ільницької та трудового колективу Кольчинського ЗДО №2, директора Надії Ласлівни Рагель та трудового колективу Кленовецького ЗДО. Вітаємо всіх педагогів і методистів, вихователів та помічників вихователів, музичних керівників, медичних сестер та всіх, хто працює у дитячих садочках! Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий період життя! Бажаємо Вам міцного здоров’я і невичерпної енергії, краси і чарівності, натхнення і нових творчих здобутків, нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та благополуччям, в оселях Ваших панують світло і злагода, в серцях - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Нових Вам професійних досягнень і глибокої поваги, нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

Хай сонячно на серці завжди буде,
На добрі справи кожен день багатий,
Хай поважають і цінують люди!
Ми Вас вітаєм з професійним святом!
Радійте осені – вона мов пісня лине,
У крапельці роси і шелесті дібров,
Хай вас в житті ніколи не покине
Надія, Віра і свята Любов!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук