З Днем народження, Володимире Івановичу! 2020

2
+2

2020 08 17 z dn farynych

Сьогодні, 17 серпня, відзначає свій чудовий День народження людина з активною життєвою і громадянською позицією, прекрасний сім’янин, турботливий чоловік і батько, талановитий педагог та мудрий керівник, директор Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, досвідчений фахівець, багатогранний у своїй діяльності і невичерпний у творчості, наш добрий друг і колега

Володимир Іванович Фаринич.

Щиро вітаємо Вас, шановний Володимире Івановичу, і бажаємо міцного карпатського здоров’я, сонячного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення та підтримки у всіх Ваших починаннях! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, хай примножуються перемоги і здобутки, розширюються горизонти нових можливостей! Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стали запорукою успіхів і досягнень! Нехай Ваш багатий досвід, професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо Ваших учнів, усього трудового і батьківського колективу Верхньовизницької школи і всієї нашої громади, а накопичені життєвий досвід і мудрість допомагають Вам досягати нових висот.

Зичимо Вам і Вашій родині, щасливих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів, подальших успіхів у праці, наснаги та нових здобутків на ниві Вашої багатогранної діяльності. Бажаємо Вам здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою. Нехай Господь оберігає від негараздів, а Матінка Божа буде вашою помічницею в усіх починаннях. З Днем народження!

Бажаємо щастя і достатку,
Ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку,
Щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння,
У справах – вічного горіння!
Любові від душі Вам бажаємо
І хай Вам Господь Бог допомагає.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук