З Ювілеєм, Володимире Васильовичу!

4
+4

2020 08 02 z iuvileem bilak

Сьогодні, 2 серпня, відзначає свій прекрасний ювілей – золоте 60-ліття – чудова людина і прекрасний сім’янин, турботливий чоловік і батько, люблячий дідусь, наш шанований односельчанин, приватний підприємець, член виконавчого комітету Кольчинської селищної ради -

Володимир Васильович Білак.

Дорогий Володимире Васильовичу, сердечно вітаємо Вас з ювілейним Днем народження! Щиро бажаємо міцного здоров’я і невичерпної життєвої енергії, безмежного людського щастя і сімейного добробуту! Прийміть нашу вдячність за Вашу активну громадянську позицію і співпрацю з Кольчинською селищною радою, за людяність і доброту! Хочеться відзначити, що у час жорсткого карантину і відсутності регулярних пасажирських перевезень, саме Ви допомогли забезпечити такий важливий підвіз медичних працівників і державних службовців до місць роботи. Ваше серце завжди відгукується на прохання допомоги, а слова не розходяться зі справами. Залишайтеся й надалі таким енергійним і невтомним, завзятим, щирим і турботливим, щедрим на добро і нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай Ваше життя сповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини! Хай і надалі буде плідною Ваша діяльність, Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!

Бажаєм здоров'я і сонця в зеніті,
любові і щастя завжди повен дім.
Душа хай ласкою Господньою буде зігріта,
життя хай соняхом квітує золотим!
Хай Бог береже Вас ще років багато
на щастя, на долю, на радість крилату,
Ми Вам надсилаємо вдячні слова,
а Бог хай дарує многая літа!!!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук