З Ювілеєм, Алло Іванівно!

1
+1

2020 07 02 z iuvileem ilnytska

2 липня сонячний ювілей, квітуче 50-ліття, святкує

Алла Іванівна Ільницька,

чарівна жінка, прекрасна дружина і мама, талановитий педагог, завідувач Кольчинського дошкільного закладу №2.

Шановна Алло Іванівно, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків, нехай поряд із Вами завжди буде працьовитий, відданий і випробуваний колектив, який завжди підтримуватиме вогонь Ваших невгасимих ідей і помислів. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, щоб на Вашому життєвому шляху не було жодних перешкод, щоб Ваші мрії завжди збувалися!

Вітаючи з цим чудовим ювілеєм, хочеться подякувати за Вашу діяльність, бо своєю самовідданою працею, мудрим керівництвом Ви допомогли зробити садочок затишним, привітним та гостинним, саме завдяки Вашим зусиллям та старанням, наші дітки з радістю приходять у дитячий садочок, де з радістю проводять час, веселяться та граються разом. Дякуємо Вам за те, що вони щодня мають змогу навчатися дружбі й доброті, дізнаватися багато важливої та корисної інформації.

Бажаємо Вам родинного добробуту і Божого благословіння, злагоди і щасливого довголіття, нехай улюблена робота приносить тільки радість, а Ваші рідні і близькі, друзі та трудовий колектив дарують Вам лише гарні емоції та хороші новини! Бажаємо, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці - добро й тепло від людської вдячності!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Щасливо й довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук