Із Днем медичного працівника!

1
+1

2020 06 21 z dnem medyka

Дорогі лікарі! Шановні медичні працівники!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Міжнародним Днем медичного працівника! Наші сердечні вітання і найкращі побажання ми надсилаємо на адресу всіх лікарів і медичних працівників Кольчинської громади і всього нашого рідного краю!

Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу, бо у час, коли увесь світ потерпає від страшної недуги, саме Ви стоїте на захисті нашого життя і здоров’я! Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика. Медики — це фахівці, які рятують життя, захищають своєю працею радість і щастя тисяч людей, демонструють приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом Ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

У це прекрасне свято хочеться побажати Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та добробуту, родинної злагоди і душевної теплоти, справжнього людського щастя і Божого благословіння! Нехай здійснюються Ваші мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками у житті! Хай Ваша праця буде високо поцінована суспільством, хай кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашої громади!

У цей день хочеться висловити слова подяки за допомогу і самовіддану готовність допомагати людям 24 години на добу! Дорогі медики, низький Вам уклін, сил, здоров’я і віри в світле майбутнє! Зі святом!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук