З Міжнародним днем жінок!

3
+3

2020 03 07 iz 8 berezniaПрекрасні жінки нашої рідної Кольчинської громади, а також Верхньовизницької та Пузняковецької громад!

Прийміть щирі вітання з нагоди 8 Березня!

Радість весни розпочинається для нас зі свята краси і чарівності, любові і ніжності – Міжнародного дня жінок! Весна, як і саме життя неможливе без жінки: жінки-матері, коханої дружини, чарівної донечки, любої сесетрички, милої онучки, турботливої бабусі! Тож нехай життя кожного чоловіка буде благословенне присутністю жінки, що у будь-якій із своїх сутностей здатна зробити це життя щасливим і сповненим краси!

Дорогі жінки! Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни! Знайте, ми любимо і цінуємо Вас, бо Ви, найдорожче, що є в житті кожного чоловіка! Ви охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Ви створюєте затишок, щедрість Ваших душ зігріває нас, Ваша безмежна віра дарує нам силу духу встояти перед життєвими випробуваннями, турбота підтримує і надихає на нові звершення, а Ваша краса рятує наші серця і весь наш світ!

Від усієї душі бажаємо Вам справжнього жіночого щастя, нев’янучої весняної краси, палкої всепоглинаючої любові і щедрого невичерпного достатку! Хай кожен Ваш день починається Божим благословінням, хай янгольські крила бережуть тепло Ваших душ, а любов і підтримка рідних дарує сили і наснагу! Нехай джерело Вашої краси і сили не зміліє ніколи, а живить і напуває повсякчас Ваше життєве щастя, що розквітатиме щоразу новими барвами! Бажаємо Вам весняної безтурботності, сонячних посмішок, краси дерева в цвіту, сили квітки, що пробивається крізь сніг! Добра й любові, ласки, доброї долі, щастя та благополуччя в домі!

Зі святом весни Вас, найпрекрасніші!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук