З Ювілеєм, Василю Ґейзовичу!

3
+3

2020 02 21 z iuvileem kasinets21 лютого відзначає свій ювілейний День народження – прекрасне 50-річчя –

Василь Ґейзович Касінець,

депутат Кольчинської селищної ради, людина з активною громадською і життєвою позицією, прекрасний сім’яний, люблячий чоловік і турботливий батько, наш добрий друг і колега.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Ми вдячні Вам за активну підтримку спортивного життя нашого селища, організацію та втілення багатьох цікавих проектів! Спорт — це сила і мудрість — це віра в себе і старанна праця. Бажаємо Вам ніколи не сходити з обраної дистанції, вперто і наполегливо йти до кожної перемоги, домагатися високих нагород і загального визнання!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашої рідної Кольчинської громади!

Хай будуть з вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук